4 Mevsim Moving

4 Mevsim Moving

 

4 Mevsim Moving uluslararası evden eve taşımacılık alanında uzmanlaşmış ve dünyanın dört bir yanındaki acenteleriyle birlikte eşyalarınızı istediğiniz noktaya sorunsuz bir şekilde ulaştırabilen bir firmadır.

Amacımız siz değerli müşterilerimizin eşyalarını, güvenli ve sorunsuz bir şekilde istenilen yere ulaştırılmasını sağlamaktır.Başka bir ülkede yaşayacak olmak aklınızda birçok soru işareti oluştururken, eşyalarınızı beraberinizde götürmek ise sizin için apayrı bir soru işaretidir. 

  Sizin için önemli olan kişisel eşyalarınızı gideceğiniz ülkeye götürmek ya da Türkiye’ye dönüyorsanız eşyalarınızı getirmek için her konuda bizlere danışabilirsiniz.

Eşyalarınızın hacmine göre hava,kara ya da deniz yoluyla gideceğiniz her yere eşyalarınızı gönderebiliriz.Burada önemli olan eşyalarınızın hacim değerleridir.Komple ev eşyanızı kara ya da deniz yoluyla göndermek maliyet açısından daha uygundur.Ancak önemli ve acil ihtiyaç duyduğunuz eşyalarınızı hava yolu ile göndermek daha doğru bir tercihtir.

 4 Mevsim Moving olarak eşyanızın hacmine ve bütçenize göre sizlere özel çözümler sunuyoruz.

 Birçok müşterimizin evcil hayvanlarını da gideceği ülkelere ulaştırdık.Uluslararası evcil hayvan nakliyesi ise kuşkusuz çok daha önemlidir.İşlem sizin için hem daha karmaşıktır hem de gitmenizden çok daha öncesinde bildirilmesi gerekir.Evcil hayvan gönderilerinizde son anı beklemeden bizlere mutlaka danışın.

 Ayrıca aracınızı da yurtdışına gönderebilir veya yurtdışından getirebiliriz.Trafik kayıt,plaka işlemleri,Turing ve Otomobil Kurumu’ndan karne temini gibi konularda da sizlere yardımcı olabiliriz.

 Yabancılar için Türkiye’de oturma izni(ikamet tezkeresi),çalışma izni gibi önemli alanlarda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

 


Harita

Seçilmiş Şirketler