antalya düğün fotoğrafçısı

antalya düğün fotoğrafçısı

Uzun yıllar Tıp eğitimi alıp belirli bir alanda uzmanlaşmak gibi sanki..

Yıllar önce, fotoğrafçılığın mutfağında pişerken bir gün kendimi Antalya’da düğün fotoğrafçısı olarak bulabileceğimi nerden bilebilirdim.

 

Nitekim bir yandan mühendislik ve işletme  eğitimine devam ederken diğer yandan rock star olma hayalleriyle müzikle yatıp kalkan biri olarak hayatımda hep var olan fotoğraf tutkusuna yenik düştüm.

 

Bir çok  kurumsal firmanın çatısı altında gerek yurtdışında gerekse evlenmek için ülkemizi tercih eden özellikle İngiliz ve İrlandalı çiftlerimizin en mutlu  günlerinde yanlarında oldum.

 

2011 yılında evlenip Antalya’ya yerleşerek Perge Fotoğraf Stüdyosu ile bu serüvene devam etmekteyim.

 

En yeni teknik ekipman ve yazılımların, çekim tekniklerinin ve fotoğrafçılıkla ilgili daha bir çok gereksinime  sahip olma yetisinin yanında; düğün fotoğrafçılarının da artık endüstriyelleştiği bir çağda, içimdeki güzel ve doğal fotoğraf çekme aşkını hiç kaybetmedim…

 

Nasıl çalışıyoruz?

 

Düğün gününden önce mümkün oldukça çiftlerimizle bir araya gelip karşılıklı beklentilerimizi ve isteklerimizi dile getiriyoruz.

 

Antalya’da gerçekleştirdiğimiz dış mekan düğün fotoğrafı çekimlerinde mevsimlere göre değişkenlik gösteren ışık koşullarına göre çekim saatlerini ya da çekim yapılacak mekanların öncelik sırasını karşılıklı olarak belirliyoruz.

 

Önceden belirlediğimiz mekanlarda ortalama 2-3 saat süreyle en özel anlarınıza samimi ve doğal fotoğraflarla eşlik ediyoruz.

 

Çekilen tüm fotoğraflarınızı, düzenleme işlemlerini ( ton, rötuş, kadraj,efekt vb.) en kısa sürede tamamladıktan sonra, orijinal çözünürlükleri ile sosyal medyada kullanabilmeniz ya da baskı alabilmeniz için dvd ortamında size özel bir kapak  tasarımıyla teslim ediyoruz.

 

Serkan Özpınar

Perge Fotoğraf Stüdyosu

Antalya Düğün Fotoğrafçısı

Perge Fotoğraf Stüdyosu ayrıca, Perge Bulvarı,  Meydankavağı mahallesi, Şehitler caddesinde tüm Fotoğrafçılık faaliyetlerinde ( portre, ürün, still life, katalog) profesyonel hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri


Harita

Seçilmiş Şirketler

 • SİNERJİ ET

  KASAPLAR CARSISI NO:7
  03200

  ŞİRKETİMİZ ET VE ET ÜRÜNLERİ SATIŞI

 • AYVAZ TEKSTİL SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

  Sardunya cad. Bakır-Pirinççiler Sanayi sitesi. no: 4 Beylikdüzü Büyükçekmece / İstanbul

  Üstün kalite hizmetle yaka-bant örme üretimi yapıl

 • Belek Transfer

  Antalya havalimanı iç hatlar terminali 12/1
  07040

  Antalya havalimanı başta olmak üzere birçok