Caretta Turizm

 

Caretta Turizm; Türkiyedeki trafik karmaşasının siz değerli misafirlerimizin yoğun programında önemli bir yer kaplamasının yükünü üzerinizden azaltmak ve sizi kendi işinize yoğunlaştırarak başarınızda pay sahibi olmak üzere üzere, yaklaşık 20 yıllık deneyimlerin ardından bu çatı altında hizmet verme gereksinimi duymuştur.

Misyonumuz :  Öncelikle siz değerli misafirlerimizin hakkettiği önemi bildiğimizden hassasiyetimiz özellikle müşteri odaklı olarak %100 müşteri memuniyetidir. Öyle ki sizin rahatınız ve konforunuz için gerek araçlarımızda, gerek size eşlik edecek personelimizde gerekli düzenlemeler üst düzey bir çalışma sonucunda oluşturulmaktadır. Sizin tercihleriniz bizim önceliklerimizdir.

Vizyonumuz : Siz değerli misafirlerimize daha fazla lokasyonda daha şık personel ve son model araçlarımızla hizmet vermenin hararetli çalışması içindeyiz. Bu anlamda halihazırda Türkiye'nin birçok önemli illerinde verdiğimiz hizmeti kısa zamanda tüm Türkiye'ye yayarak gelecek yıllarda Dünya'nın önemli başkentlerinde sürdürmek arzusuyla gece gündüz çalışmaktayız.

Her zaman en iyilerine layık olan Caretta Turizm' in siz değerli üyeleri bizim için özelsiziniz ve biz Caretta Turizm ailesi olarak siz değerli misafirlerimize kusursuz hizmet etmekten gurur duyuyoruz

İletişim Bilgileri


Harita

Seçilmiş Şirketler