Çimuka Kuluçka Makineleri Ltd Şti

ÇİMUKA' nın hedefi kuluçkacılık ve kanatlı yetiştiriciliği alanında ürettiği ürünler ve verdiği hizmetlerle müşterilerini en yüksek verimliliğe ulaştırmaktır.

Sektöründe lider. 
ÇİMUKA KULUÇKA MAKİNALARI sağladıkları yüksek performans ve civciv kalitesi ile sektör lideri konumundadır. Bizi lider yapan ürün ve hizmet kalitemizle müşterilerimize verdiğimiz değerdir.
Çimuka faaliyetlerini dürüst şekilde ve müşterilerine karşı saygılı olarak yürütmekten kaynaklanan bir itibara sahiptir. Bu itibar bizim için ürün ve hizmet kalitemiz ve markamızın varlığı kadar değerlidir.
 
 
1981'den bugüne çeyrek asırlık büyüyen deneyim. 
1981 den bugüne çeyrek asırlık kuluçkacılık ve yetiştiricilik tecrübemizle hayvancılık yatırımlarının bilgi, deneyim ve kalite ile değer kazandığını biliyoruz.
Kanatlı yetiştiriciliği; civciv büyütme, damızlık yönetimi, kuluçkacılık ve gıda üretimini içine alan birbirine sıkı sıkıya bağlı halkalardan oluşur. Çimuka bu halkalarının tümünde gösterdiği faaliyetlerle sektörün en deneyimli firmasıdır.
Türkiye'nin her bölgesinde ve birçok ülkede kurduğumuz yetiştiricilik ve kuluçka sistemleri sektör tecrübemizin ve ürün verimliliğimizin göstergesidir. Veteriner, zooteknist, akademisyen ve mühendis kadromuz konusunda uzmandır. Kalite anlayışımız ve teknoloji takipçiliğimizle her geçen gün müşterimize daha iyi hizmet veriyoruz.

 

İletişim Bilgileri


Harita

Seçilmiş Şirketler