CRM Kurumsal

CRM Kurumsal, firmaların satış ve pazarlama sürecinin iyileştirilmesi, müşteri ilişkilerinin kaliteli bir şekilde yönetilmesi için kendi ürettiği yazılım çözümlerini sunmakta ve bu konuda danışmanlık hizmeti vermektedir.

CRM Kurumsal'da varolan modüller revize edilerek veya firmanın ihtiyacına bağlı olarak sıfırdan modüller eklenerek, program firmanın iş sürecine uygun hale getirilmektedir. CRM Kurumsal, mevcut sistemde kullanılan diğer programlara entegrasyonlar, modüler değişiklikler, ilave raporlamalar, form düzenleme ve özel projeler konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. CRM Kurumsal, farklı sektörlere ürettiği özel çözümler ve projeler ile bilgi ve deneyimini her geçen gün arttıran uzman ekibiyle, iş süreçlerini ve firma ihtiyacını analiz ederek kaliteli bir hizmet vermekte ve firmalar için en doğru çözümü sağlamaktadır.

CRM Kurumsal’ın uzman kadrosu, müşterilerine sunduğu eğitim hizmeti ile kullanıcıların programa adaptasyonu, uygulamalı örnekler ve etkin anlatım şekli ile programın tam anlamıyla kullanılmasını sağlamaktadır. Yapılandırma ve eğitim hizmeti, firmaların alışkın olduğu iş sürecini analiz ederek, kullanıcılara uygulamalı örnekler vererek, anlamayı kolaylaştırıcı metotlar ile hızlandırılmaktadır. Eğitim sırasında kullanıcıların yetkilendirilmesi, rol tanımlamalarının yapılması ve grup oluşturarak doğru kişilerin program içerisinde uygun şekilde konumlandırılması ile iş performansının maksimuma taşınması hedeflenmektedir.


Seçilmiş Şirketler

 • Yentürk Otomotiv

  Kışla Caddesi 2.Sokak
  Eski Mit Binası / Yenişehir
  21100

  Diyarbakır'ın En Hızlı ve En Güvenilir Otomobiller

 • ercebilisim

  Cerrahpasa cad. Aksaray
  34000

  Windows lisanslama merkezi

 • BEL MEAT FOOD HELAL

  A.HABETSLAAN 36 beverlo
  3581