Çufçufum Panda

Çufçufum Panda % 100 yerli üründür! Çufçufum Panda genç girişimcilerimizin ülkesine kazandırdığı lisanslı bir üründür.

Çufçufum Panda nerelerde çalıştırılabilir ? Alış veriş merkezleri, parklar, bahçeler, festival yerleri, kampüsler, oteller, belediyeler, büyük ölçekli kreşler kısacası siz nerede hayal ediyorsanız orada Çufçufum Panda ile eğlenen çocuklarımızı göreceksiniz.

Çufçufum Panda düşük maliyetiyle kazandıkça kendisini kısa sürede ödüyor! Çufçufum Panda lansman fiyatları ile sizlerle buluşuyor. İşletmecilerine kazanımlarıyla kısa sürede maliyetini iade ediyor.

Çufçufum Panda'yı gün boyu şarjsız kullanabilirsiniz! Çufçufum Panda güçlü teknik altyapısı ile kullanım koşullarına bağlı olarak yaklaşık 10 saat şarj etme ihtiyacı olmaksızın ürünü kullanabilmenize imkan sağlıyor. Ürüne ilişkin daha fazla bilgi ve ayrıntı için Ürün Özelliklerine tıklayın.

Çufçufum Panda tüm boyutlarıyla son derece güvenlidir! Çufçufum Panda kullanıcılarına sağladığı tam güvenlik ile mutlu bir yatırıma dönüşüyor. Boyasından bataryasına, emniyet kemerinden acil stopa kadar tüm güvenlik hususlarında doğru tercihiniz.

Çufçufum Panda 2 yıl garanti süresi sunmaktadır! Çufçufum Panda ürünü 2 yıl süre ile üretici garantisi altında olup 24 saat içinde servis çözümleri ile Türkiye'nin her yerinde.

Çufçufum Panda reklam getirisiyle işletmecisinin yüzünü güldürüyor! Çufçufum Panda komple bir ürün veya tanıtım amaçlı giydirilebilir. Panda'larımızın arkasında yer alan reklam çerçevelerine işletmeciler alacakları reklamlarla ek kazanç sağlayabilirler.

Çufçufum Panda güçlü ses sistemi sayesinde dikkat çekiyor! Çufçufum Panda seçilen bir reklam cıngılını, özel amaçlı bir müziği veya müzik listelerini çıkış gücünü sizin kontrolünüzde çalmanıza olanak sağlar.

Şeker Mah. 1419 Cad. 1417 Sok. A Blok (7) No: 52 Eryaman Ankara

İletişim Bilgileri


Harita

Seçilmiş Şirketler