EFE ZEMİN ETÜD MÜH. LTD.ŞTİ.

EFE ZEMİN ETÜD MÜH. LTD.ŞTİ.

Efe Zemin Etüd olarak, geleceği öngören yönetim anlayışımız, alanında yetkin uzmanlığa sahip kadromuz ve deneyimli işgücümüzle Türkiye'nin geleceğine yatırım yapmaya devam ediyoruz. İnsan hayatının değerini biliyor, bu sorumluluk ve ciddiyetle çalışıyoruz. Uzman ekiplerimizle köprü, baraj, tünel, fabrika, konut, hastane, okul gibi yapıların fore kazık, mini kazık, ankraj, zemin etüd, imar esaslı sondajlar, güçlendirme, iyileştirme proje çalışmaları ile hizmetinizdeyiz.

Yurtiçindeki deneyimlerimiz ve standartları değiştiren proje anlayışımızla pek çok farklı alanda projeler gerçekleştiriyoruz. Yenilikçi bakış açımız, yüksek kalite ilkelerimiz, çevre ve insan yaşamına duyduğumuz sorumluluk bilinci, Efe Zemin Etüd'ün değişmez ilkeleridir. Bu ilkeler gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Türkiye'de zemin etüd sektörünün gelişimi ile başlayan süreçte Efe Zemin Etüd 2000 yılında kurularak sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır. Geride bıraktığımız sürede, gurur duyacağımız çalışmalara imza atmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Efe Zemin olarak derin temel kazıları için Mini Kazık, Öngermeli Ankrajlı ve Fore Kazık, Öngermeli Ankrajlı istinad yapıları ile iksa sistemlerinin uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Bize göre sektördeki başarı ve güvenirlilik, problemlerin en ekonomik, en sağlıklı, en pratik ve kalıcı çözümlerini en kısa sürede üretmekten geçmektedir. Yüklenicisi olduğumuz işlerin tanımlı süre ve bedelle sonuçlandırılmasını başarının kriteri olarak görmekteyiz.

Günümüzün ekonomik ve teknolojik koşullarına uygun, hızla değişen şartların gereklerini yerine getirerek projelerin tasarımından gerçekleşmesine kadar her adımında günümüzün en ileri, modern makine olanakları ve deneyimli kadrolarıyla en doğru ve ekonomik çözümler üretmek, daima araştırmacı, yenilikçi ve atılımcı olmak temel gayemizdir. Dinamik, nitelikli ve tecrübeli ekibimiz ile en kaliteli ve güvenilir imalatları en uygun maliyetlerle tamamlamayı amaç edinen firmamız, Zemin GüçlendirmeFore Kazık, Mini Kazık, Ankraj, Sondaj ve Jet Grout uygulamaları ile çalışmalarına devam etmektedir.

Malazgirt Mah. 1016.Sk (Eski 7.Sk) Nergiz Apt. No.5, Daire 14, Dikmen - ANKARA

İletişim Bilgileri


Harita

Seçilmiş Şirketler

x