Fatih Elektrikçi

Fatih Elektrikçi

Firmamız, kaliteli işçilik ile iş güvenliği konularına oldukça önem vermektedir. Haberlerde sıkça duyduğumuz elektrik kontağından çıkan yangınların aslında bilinçsiz yapılan elektrik tesisatlarından kaynaklandığını hepimiz biliriz. Elektrik tesisatının yaşamsal önemi olduğuna, hem can, hem mal kaybına neden olmamak için gerekli tüm önlemleri aldığımızı, itinalı çalışmalarımızın çevremizde her daim övgü aldığını gururla söylemekteyiz.

İşçilik kadar malzeme tercihi de bir elektrik tesisatı için en önemli uzmanlık alanıdır. İhtiyacın fazlasına para ödemeyi israf kabul edip, gerekli olan yere uygun malzeme seçimi konusunda müşterilerimizi herdaim uyarmaktayız.

7×24 saat Fatih’in her bölgesine Acil Elektrik yardım hizmetimiz bulunmaktadır. Gsm telefonlarımız 7 gün 24 saat sizlere hizmet etmek adına açıktır.

Yeni bina – inşaat elektriği döşeme hizmetleri, elektrik sistemini komple yenilemek, kablo değiştirmek, topraklama hattı çekmek, paratoner kurulumu gibi, aklınıza gelebilecek her çeşit elektrik, görüntü, ses ve data hizmetlerinde profesyonel desteğe ihtiyacınız olan her alanda güvenle bizlere ulaşabilirsiniz.

Elektrik tesisat hizmeti ile başladık, ardından data hatları, telefon ve internet kablo sistemleri, diyafon ve merdiven otomatiği, ev içi tesisat arızaları, kablo ve priz yanıkları değişim ve tamir işleri, uydu ve çanak anten kurulumları, kamera sistemleri, görüntüleme sistemleri, hırsız alarm ve alarm sistemleri, yangın alarmı kurulumu, sigorta ve pano değişimi, yeni hat çekme, kablo gizleme, kablo kanalları, kapı zili, zil sesi ayarlama, merkezi sistem kablolama, merdiven otomatiği, vavyen bağlantı, topraklama, topraklama arızları, elektrik kaçakları, kaçak elektrik akımı bulma, deprem sismik gaz kesme sistemi, gaz kaçağı rolesi, avize montajı, boat arızaları, dağıtıcılar, lnb, kondansatör arızaları, aplik lamba gizli kablolama sistemleri, kablosuz veri transferleri, klima montajı, klima devreye alma, elektrikli şofben arızaları tamir etmekteyiz.

Ekonomik fiyat garantisi, kaliteli işçilik, ve kaliteli malzeme tedarik hizmetlerimiz bulunmaktadır.


Harita

Seçilmiş Şirketler