GelecekBT Bilgi ve İletişim Teknolojileri

GelecekBT Bilgi ve İletişim Teknolojileri

GelecekBT Bilgi Teknolojileri 2008 yılında istanbulda faaliyete başlamıştır. Kuruluşundan bugüne kadar yüzlerce müşterisine IT projelerinde destek vermiştir.Temel olarak,  Ethernet Ağ Anahtarları ve SFP modüller , Endüstriyel Haberleşme ürünleri , Telekom SDH/PDH Sistemleri , Fiber optik video audio çeviriciler , CCTV Güvenlik sistemleri ile,  yapısal kablolama , fiber optik kablolama ve RF kablolama ürünlerinin tedariğini yapmaktadır

Firmamız Bilgi ve iletişim teknolojileri  ekipman üretisi olan CLR Networks’ün Türkiye tek yetkili dağıtıcısıdır. Ethernet switchlerimizi temelde Ticari / Endüstriyel  , POE / Non POE, kenar/merkez olarak gruplandırabilirizEndüstriyel tip POE Switchlerimizi kullanarak  IP tabanlı CCTV güvenlik projelerinde , çevre ve şehir güvenliği uygulamalarında ring teknolojisi ile kesintisiz iletişime sahip olursunuz.

Yapay zeka switchlerimiz, kameralarda herhangi bir proplem olması durumunda siz hiçbir şey yapmadan kamerayı yeniden başlatarak sorunu çözerBulut destekli ethernet switchlerimiz ile mevcut ağınızı istediğiniz noktadan izleyebilirsiniz.Kesintisiz iletişim için gelecekbt güvencesiyle clr networks ürünlerini tercih edin.

GelecekBT HDMI görüntü aktarma ve dağıtma ürünleri alanında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Hdmi uzatma cihazlarımız hem noktadan noktaya fiber ve bakır kablolar üzerinden hemde TCP/IP network altyapısı üzerinden çalışmaktadar.Firmamız fiber ek cihazı , OTDR fiber kablo analizörü, fiber optik powermetre / Light Source , fiber identifier ve Visual fault locater gibi  ölçüm ve test cihazları ile birlikte bakır kablolar için TDR ölçüm cihazları tedariği yapmaktadır.RS232 RS485 RS422 seri çeviriciler,  seri ethernet sunucular , seri fiber optik çeviriciler ile canbus, modbus, profibus gateway, ethernet  ve fiber çevirici gibi endüstriyel haberleşme ürünlerinde firmamızdan destek alabilirsiniz.

GelecekBT Bilgi Teknolojileri Web SayfalarıGelecekBT – http://www.gelecekbt.com/Telkolink - http://www.telkolink.com/Ethernet Switch - http://www.switchmerkezi.com/SFP Modül - http://www.gbicmodul.com/IT Kablolama- http://www.netkablo.com/CLR Networks - http://www.clrnetworks.com/ONET optik - http://www.onetoptical.com/ 

İletişim Bilgileri


Harita

Seçilmiş Şirketler