SEFA konya evden eve nakliyat

 Sefa nakliyat olarak kapalı çelik kasalı araçlar ile hizmet vermekteyiz. Konya evden eve taşıma ihtiyaçlarını en iyi ve emniyetli şekilde gerçekleştirmek amacıyla hazırlanmış bulunmaktadır. Hizmetlerimiz ev ve ofis eşyası taşıma konusunda deneyimli uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 KONYA evden eve nakliye, sektöründe gelişen koşullarla birlikte evden eve nakliyat hizmetlerini başlıca faaliyet konusu olarak benimsemiştir.Yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kazanç dan çok sizleri kazanmayı daima hedef edindik. Sizlere hizmet vermek bize onur vermektedir.Konya şehir içi taşımacılığının 1997 yılından beri değişmez adresiniz olarak hizmet vermekteyiz. Sefa taşımacılık kendi bünyesinde barındırdığı gerek araç filosu, gerekse uzman kadrosunu güncel her şarta, eğitim vererek, performansını geliştirerek müşterilerine sıfır hata ile hizmet hedeflemiştir.
 Firmamız SEFA Nakliyat 1997 yılında konya evden eve nakliyat sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacılığı ile Konya'da kurulmuştur. Firmamız tüm dünya teknolojilerini takip ederek lojistik altyapısını sürekli yenileyen bir firmadır. Kendine ait kapalı kasa kamyonlar ile şehirler arası - şehir içi evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Evden eve nakliyat sektöründe 15 yıllık bir tecrübemiz bulunmaktadır. Evden eve taşımacılık işi tecrübe ve güven ister.

  15 yıldır seri olarak faaliyette bulunan Sefa evden eve nakliyat ofis, büro, ev taşımacılığı için kurulmuş ve bu alan da en iyi hizmeti vermek için çalışmalar sürdüren bir firmadır. Müşterilerimizin hakkımızda pozitif düşünmesi en önemli ilkemizdir.

İletişim Bilgileri


Harita

Seçilmiş Şirketler