MOBİLESSE

MOBİLESSE

Hakkımızda

 

 

25 yıllık üretim ve yönetim tecrübemizi kullanarak müşterilerimize kaliteli ürün, özgün tasarım sunabilmek için 2008 yılında piyasalara adım attık.Günümüzde çok hafife alınan mobilya endüstrisi aslında profosyönelce yapılması gereken ve çok önemli olan sektörlerden biridir. Suistimale açık olan bu sektörde, bilinçsizce yapılan taklit üretimlerle, kullanılan kalitesiz malzeme ve işçilikle, müşteriyi kandırmaya yönelik ürünler mevcuttur. Merdiven altında yapılan bu tür üretimler, hem müşteriyi, hemde çalışanı hiçe saymak demektir.

Evimiz, yaşadığımız yer. Çocuklarımızın olduğu, onları büyütüp misafirlerimizi ağırladığımız mekanlar; Bizi biz yapan, değer katan fikirlerimiz görüşlerimiz ve konuşmalarımızdır. Evimizi ev yapan, bize sıcak bir ortam sunan mekanımızda kullandığımız eşyalarımızdır.Bu eşyaları siz değerli tüketicilere sunmak için mobilya grubu için MOBİLESSE , aksesuar mobilyaları , diğer bir tanımla tamamlayıcı mobilyalar için ise FİSCOS markası ile sizlere hizmet vermek için üretime başlamıştır.

Misyonumuz :• Müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek yeni tasarımlarla, ürün yelpazesini sürekli yenilemek.• Sıfır sorun prensibiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.• Satış kaygısı ile kalite ve prensiplerimizden asla ödün vermemek.

Vizyonumuz :• Tasarım ve ürünlerimizle taklit eden değil taklit edilen firma olmak.• Tarzımızla Dünyanın en iyi markalarının arasına girmek

Telefon:+90-224-713 30 34  

Faks:+90-224-713 30 34             

            

İletişim Bilgileri


Harita

Seçilmiş Şirketler

x