Öğreniyoruz Online Ansiklopedi

Öğreniyoruz Online Ansiklopedi

Web Teknolojilerinin hayatın her alanında aktif kullanılmasıyla beraber bilgiye ulaşmakta kolaylaştı kuşkusuz. Gazeteler e-gazete, dergiler e-dergi olarak internet ortamına taşındı. Bununla kalmadı ansiklopedilerde e-ansiklopedi olarak internete taşındı. Bilgi size bir tık uzaklıkta artık. E-Ansiklopedimizle sizlere bilgi dahası doğru bilgiyi ulaştırmak amacıyla burdayız. Arayıpta bulamadığınız konularda bize iletişim sayfamızdan ulaşıp istediğiniz konuyu belirttiniz takdirde, belirtmiş olduğunuz konu ile ilgi sitemizde yayınlanacağı gibi sizin mail adresinizede gönderilecektir.

Kuşkusuz insana hizmet önemli bir konu. Bu noktada internet teknolojileri alanında faaliyet gösteren gerek bir blog gerek geniş kapsamlı bir internet sitesiyle teknolojinin içinde yer alan herkesin amacı insana hizmet olmalı. Fayda sağlamak, insana hizmet sunmak ilk aşama olmalı. Kuşkusuz bir web sitesi içerdiği bilgiden dolayı ziyaret edilir. Arama motorlarında her gün milyonlarca insan ihtiyaçları doğrultusunda milyonlarca arama işlemi gerçekleştirmektedir. Bilgiye olan ihtiyacın internet teknolojileri vasıtasıyla karşılanma ihtiyacına doğru bilgilerle cevap vermek, fayda sunmak ana gaye olmalı.

Okuyucusuna doğru bilgiyi sunmak, fayda sağlamak adına yayın hayatına başlayan Öğreniyoruz.org başladığı günden bu yana sürekli artan bir başarı grafiği çizdi. Giderek artan ziyaretçi sayısı, sürekli yükselen hit oranları ile çok tercih edilen, sürekli ziyaret edilen, arama motorlarında ilk sıraları zorlayan siteler arasına girmeyi başardı. Elbette kısa süre içinde oluşan bu durumlar bir başarıdır. Fakat elbette Ogreniyoruz.org bundan daha yüksek dereceleri hedefledi. Amacımız doğru bilgi denince ilk akla gelen, fayda sunmada, insanlara bilmediklerini öğretmede ilk tercih edilen, kalitesi ve güvenilirliği ile takdir edilip saygı duyulan, başvurulan global bir kaynak olmak. Bu amaçla süratli bir şekilde ilerlemeye devam ediyoruz.

İletişim Bilgileri


Harita

Seçilmiş Şirketler