Ova Grup Ev Su Arıtma Cihazları

Ova Grup Ev Su Arıtma Cihazları

Yaşamın her alanında ihtiyaç duyduğumuz suyun özelliği hem sağlıklı bir yaşam hem de evde kullanılan cihazların ömrü açısından oldukça önemlidir. Dünyada milyonlarca insan sudan kaynaklanan rahatsızlıktan dolayı zarar görmektedir. Evinizdeki her alanda daimi olarak saf su ihtiyacınızı karşılayacak, kireç ve tortular çamaşır makinenize elektronik aletlere zarar vermeyecek, saf su sayesinde daha az deterjan tüketimi azalacak, akvaryumunuzun suyunu elde edeceğiniz saf su sayesinde dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz,  elde edeceğiniz saf su sayesinde kahve çay gibi içeceklerin lezzeti daha da artacaktır.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazları  Faydaları FiyatlarıEv tipi su arıtma cihazları son modelleri eski modellerden farklı olarak kompakt ve dekoratif görünümlüdür. Tezgah altı ve tezgah üstü modelleri vardır.  Kullanılan 5 adet su arıtma cihazı filtre birbirine plastik borularla bağlanmıştır. Filtrelerin her birinin değişik boyutlardaki kirliliği süzme işlevi vardır. Örneğin, ilk filtre en kaba partikülleri süzerken en son filtre virüsleri ve metal tuzlarını süzmektedir. Bütün bu filtre grubunu geçen, arıtılmış su 12 litrelik bir depoda kullanıma hazır bekler. Bütün filtreler ve su haznesi beyaz eşya görünümlü plastik bir kutu içine yerleştirilmiştir. Eski modellerin parça, parça filtre ve borulardan oluşan itici dış görüntüsü yerine tezgah altında veya üstünde çok şık duran bir beyaz eşyaya dönüşmüştür. Tezgah altı modellerde sistemden elde edilen su halihazırda kullanılan evyenin hemen yanına açılan bir delikten geçirilen boruya küçük, krom rengi bir su musluğu bağlanarak kullanıma hazır hale getirilir. İstenirse sistemden plastik ince bir boruyla buzdolabının buzluğuna veya su sebiline de arıtılmış su bağlanabilir. Bu sayede buzdolabının sebilinden soğuk su içilebildiği gibi buzluğundan da kristal görünümlü, hiçbir koku ihtiva etmeyen ve tortu bırakmayan buz elde edilir. 

Ova Grup Ev Su Arıtma CihazlarıToptan Su Arıtma Cihazı Fiyatları Filtreleri RO Sistemleri SatışKocasinan Merkez Mh., Malazgirt Cd, No:38 34200 Bahçelievler/İstanbul, TürkiyeTel: 02124416349 - 02124742212 Fax: 02124742242

İletişim Bilgileri


Harita

Seçilmiş Şirketler

 • NesetUysal.de

  Almanya
  Stuttgart
  73733

  Siz Üretin Biz Satalim Ürününüzü Avrupali Yapalim

 • Google Danışmanlık

  Nispetiye Caddesi Birlik Sokak No :9/C
  34200

  Google Danısmanlık firmamız sizlere ücretsiz

 • sorgula-sorgulama.com

  beylik cad. no.111 küçükçekmece

  sorgulama ile ilgili herşeyi bu sitede bulabilirsi