Shopmekan Yeni Alışveriş Mekanınız

Shopmekan Yeni Alışveriş Mekanınız

Shopmekan, üyelerine haftalık kampanyalar düzenleyerek farklı kategorilerdeki kaliteli ürünleri, yerli ve yabancı markaları kendisine öz hizmet anlayışı ile birleştirerek uygun şartlarda sunmak isteyen bir alışveriş klübü olma fikriyle kurulmuştur.

Shopmekan, üyelerine keyifli, güvenli, hızli , orjinal ürün garantili bir alışveriş yapma imkanı sunan ve gönderdiği ürüne özen gösteren, üyelerinin tercihlerini takip eden bir e-mağazacılık anlayışını benimsemiştir. E-mağazacılık anlayışını üyelerinin isteklerini karşılarken üyeleri lehine ek değer yaratmak olarak tanımlamış ve bunu kabul ederek uygulamaya geçmiştir. Bu anlayış ilk olarak üyelerinin mutluluğunu hedef almaktadır.

Shopmekan, her gün yeni kampanyalar ve çok cazip avantajlarla üyelerinin karşısına çıkmaya ve üyelerinin talep ettiği markalara yer vermeye dikkat etmektedir. Her üye ayrı bir öneme sahip olduğundan fikirlerini, tercihlerini, taleplerini değerlendirmektedir. Satın alma ve iade süreçlerinde, üyelerini bilgisiz ve ilgisiz bırakmamaktadır.

Shopmekan, alışveriş ve e-ticaret dünyasındaki yenilikleri yakından takip eder ve bir çok kategoride üyelerine avantajlı alışveriş dünyasının kapılarını açar. Makyaj, Kozmetik, Parfüm, Ayakkabı, Ev Aksesuar, Spor Malzemeleri, Dekorasyon Ürünleri, Hobi Malzemeleri, Oyuncak, Anne ve Bebek Malzemeleri, Halı ve daha bir çok kategoride düzenlediği kampanyalardan üyelerini yararlandırır. Kampanyalarda avantajlı sezon sonu ürünlerinin yanında en avantajlı şekilde yeni sezon ürünlerini de sunmaktadır.

Shopmekan, dünya modasına öncülük eden bir çok seçkin marka ürünlerine yer vereceği gibi daha fazla seçenek ve çeşitle karşılaşmanız için butik üretim yapan kaliteli başka markalar ile de tanışma fırsatı bulmanıza aracılık etmektedir.

Shopmekan, çevreye duyarlıdır. Kullandığı paketleme ürünlerinin geri dönüşebilir malzeme olmasına özen göstermektedir. Ayrıca faturalarında kağıt israfını önleyici önlemler almıştır.

Shopmekan.com günden güne üyeleri ile büyüyecek, kendisini sürekli yenileyerek, zengin kampanya ve konseptlerle karşınıza çıkmaya devam edecek alışverişinizin vazgeçilmez adresi olacaktır.

Shopmekan Yeni Alışveriş Mekanınız...

İletişim Bilgileri


Seçilmiş Şirketler