tema inş ısı müh ltd şti.

 

2003 yılında, kurucusu Orhan TAŞKIN öncülüğünde inşaat faaliyetlerinde bulunan şirketimiz, emlak, inşaat malzemeleri ve müteahhitlik hizmetlerinde bulunmaktadır. Değişen ve sürekli yeniliklere açık olarak yaşadığımız dünyanın, gelişen teknoloji ile  müşteri taleplerine bağlı olarak ürün yelpazesinde kendi imalatını yapmak ve bir marka oluşturmak adına TEMA BORU adı altında koruge boru imalatına başlamıştır. Şirketimiz; yaşamımızın olmazsa olmazlarından olan plastik imalatların , üretim teknolojisine ve insan kaynaklarına yapılan yatırımlarla ürün kalitesini en üst noktaya taşımayı temel ilke edinmiştir.

Tema Boru  Ankara  Organize Sanayi Bölgesinde  600 m² kapalı alan ve 400 m² açık alandaki modern üretim tesislerinde en yeni teknoloji ile donatılmış üretim hattı ile, HDPE Çift Cidarlı Telekomünikasyon ve Enerji Hatları Kablo Muhafaza Borusu, 110 luk koruge boru  üretimi gerçekleştirilmektedir.

PVC ve PE boruların kullanım yerlerinin belirlenmesi amacıyla renk kodu uygulaması yapılmaktadır. Bu uygulamaya göre; PVC grubunda borunun rengi, PE grubunda ise boru üzerinde yer alan çizginin rengi, borunun hangi sistemde kullanıldığını belirler.

 

HDPE Grubumu

İletişim Bilgileri


Harita

Seçilmiş Şirketler