Yücetürk Lojistik

Yücetürk Lojistik

İstanbul’ da kurulu bulunan Yücetürk Lojistik, ulusal ve uluslar arası her türlü taşımacılık/forwarder hizmetlerini müşteri memnuniyetini esas alarak sektörde seçkin firmalar arasındaki yerini korumaktadır.

Fark yaratma ilkesi ile yola çıkan, eğitime ve gelişime maksimum seviyede önem veren bir forwarder firması olan Yücetürk Lojistik, dünya ve Türkiye’ deki gelişmelere paralel doğrultuda faaliyet alanlarını geliştirmek ve genişletmek gayesi ile çalışmalarını tüm hızıyla sürdürme gayretindedir.

Hizmet politikamız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en ekonomik ve en pratik taşıma yöntemlerini sunarak yükün hızlı ve güvenli biçimde teslim edilmesi ilkesine göre şekillenmiştir.

Üstün kalite kontrol anlayışımız, yükün takip ve kontrolü noktasında bizi diğer firmalardan ayırarak en büyük özelliğimizi ortaya çıkarmıştır.

Karayolu Taşımacılığı:

Geniş acente ağımız ile Avrupa, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler koridorlarında Yücetürk Lojistik tüm bilgi birikimi ve kaliteli hizmet politikası ile uygun araç temini ve Lojistik destekçiniz olarak hizmetinizde bulunmaktadır.

Denizyolu Taşımacılığı:

Uluslar arası Denizyolu taşımacılığında da Yücetürk Lojistik dünyanın tüm limanlarına/limanlarından FCL/LCL, ithalat/ihracat denizyolu taşımacılığı hizmetini yerine getirmektedir.

Havayolu taşımacılığı:

Yurtiçi ofisleri ve partnerleri aracılığıyla Yücetürk Lojistik hava kargo taşımacılığında port to port (limandan limana) veya door to door (kapıdan kapıya) ithalat - ihracat ve transit taşımalarınız için en ekonomik ve akılcı çözümler ile hizmetinizdedir.

Demiryolu taşımacılığı:

Demiryolu taşımacılığı ile sistemli ve ekonomik bir taşıma hizmetini de müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız.

Fatih mah. Bahçeyolu cad. Garden City B2 Blok No: 32/50 Esenyurt Istanbul

İletişim Bilgileri


Harita

Seçilmiş Şirketler

x