ASK ŞEMSİYE GÖLGE SİSTEMLERİ

ASK ŞEMSİYE GÖLGE SİSTEMLERİ

ASK ŞEMSİYE GÖLGE SİSTEMLERİ, uzun yıllardır imalat sektöründe olmanın vermiş olduğu know-how ile 01.2010 yılında Promosyon ve Mega Şemsiye imalatı sektörüne imalatcı firma olarak giriş yaptı.

2009 yılı içerisinde yapılan pazar araştırması ile Promosyon ve Mega Şemsiye imalatı konusundaki pazar açığını tespit etmiş olup, müşterilerimizin özel taleplerini adet kısıtlaması olmadan "Zamanında", "Düşük Maliyetle" ve "Beklentileri Karşılayacak Kalite Seviyesinde" imalatını gerçekleştirecek şekilde 2010 yılı başlarında üç makine mühendisinin ortaklığı ve eğitimli personeli ile üretimine başlamıştır.

Tamamen kendi imalatımız olan Promosyon ve Mega Şemsiye üretimi ile sektöre giren ASK ŞEMSİYE GÖLGE SİSTEMLERİ daha sonra Mafsallı Tente/LJift Açılır Tente/Kutulu(Kasetli) Tente/Raylı Tente/Membran Yapılar ve Katlamalı Tente(Pergole) sistemleri ile ürün gamını genişleterek müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Kurulum aşamasından kısa bir süre sonra kurumsal firmaların tedarikcisi ve çözüm ortakları olarak hizmet vermeye başlamış olup, cafe, restaurant ve konut veranda-teras ve bahçelerinin kapatılması, gölgelendirilmesi ve farklı konseptler kazandırılması konusunda son teknoloji ürünleri şemsiye ve tente teknolojilerini kullanmakta olup hizmet hayatına devam etmektedir.

1000m2 lik kapalı alanda uzman ve eğitimli personeli ile Tarsus'ta imalatını gerçekleştirmektedir. Buna ek olarak Adana'da bulunan dikiş atölyesi ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

İmalat sektöründeki tecrübelerinimizi ASK ŞEMSİYE GÖLGE SİSTEMLERİ kurulumunda, imalata geçişinde,müşterilerimizin taleplerini karşılamada ve satış sonrası hizmetlerimizde kullanmaya devam ediyoruz.

İletişim Bilgileri

             

Harita

Seçilmiş Şirketler

x