CV Benim

CV Benim

Cvbenim işverenlerin ve iş arayanların, internet ortamında bir araya gelmesini sağlayan insan kaynakları sitesidir.


Cvbenim iş arayanlar standart özgeçmişlerine ek olarak CV Video’larını çeker ve bu videoları başvuru yaparken kullanır. CV Video’ları izleyen işverenler ise kendileri için en doğru adayı görüşmeye çağırır ve bu sayede iki tarafın da zaman kaybı minimum düzeye ulaşır.

Cvbenim zaman kazanmak için CV Video’ya ek olarak, detaylı filtreleme özellikleri ile aranılan işe ve aranılan adaya daha kısa zamanda ulaşmaya imkân sağlar.

Cvbenim işveren ve iş arayanlara aracılık hizmeti verirken bakış açısınıiçinde bulunulan çağa odaklayarak; adayların olumsuz görüşmelerle vakit kaybı yaşamasını önlemek ve işverenlerin en hızlı şekilde şirketlerinin nabzına uyum sağlayabilecek personeli seçmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Cvbenim sizlere zaman tasarrufu sağlarken bunu en güvenli şekilde yapmayı da esas alır. Yüksek güvenlikli sunucuları ve uçtan uca şifreleme yöntemiyle bilgilerinize üçüncü kişiler tarafından ulaşılmaması için tüm tedbirler cvbenim.com tarafından alınmıştır.

Cvbenim herkesin en iyi olduğu bir iş olduğunu bilir ve bunun için işveren ve iş arayanı maksimum avantajlarla en doğru portalda buluşturmayı hedefler.

İletişim Bilgileri

             

Harita

Seçilmiş Şirketler

x