Emek Sağlık Hasta Yatakları

Emek Sağlık Hasta Yatakları

Hasta Karyolası imalatçısı Emek Sağlık firmasında Hasta Yatağı ürünleriMotorlu Hasta Karyolası ÇeşitleriEv Tipi Hasta Yatakları gibi ürünleri satın alma ve kiralama seçenekleriyle bulabilirsiniz. Ürünlerimiz yüksek konfor ve güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Hasta karyolası imalatçıları sektöründe 1996 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, bu süreçteki Ar-Ge çalışmaları sonucunda TSE ve Avrupa Standartlarına uygun elektrikli hasta karyolası üretimi ile daha modern ve devrin ihtiyaçlarına yönelik hasta yatağı imalatına geçmiştir. Şimdi ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası, hastane demirbaş malzemeleri ve diğer medikal sağlık ürünlerinin imalatı yapılmaktadır.

Evde hasta bakımında hastanın psikolojisi kadar hasta yakınları ve hasta ile düzenli olarak ilgilenenlerin de psikolojisi bir o kadar önemlidir. Bu konuda hasta yatakları ve hasta karyolaları büyük önem taşımaktadır. Hasta bakımının kolaylaştırılmasını sağlayan hasta karyolası özellikle yatalak hastalar için tercih edilmektedir.

Emek Sağlık, yatalak hastaların bakımını kolaylaştırmak için standart hasta yataklarının yanı sıra elektrikli hasta karyolasımotorlu hasta yatakları ve ev için kullanımda daha modern bir avantaj sağlayan ahşap hasta yataklarının üretimini yapmaktadır. Sadece hasta yatağı üretimi yapmayıp yatalak hastaların bakımını kolaylaştıracak ev ve hastane kullanımı için uygun çeşitli ürünlerinde geliştirilmesini sağlayan Emek Sağlık, hasta karyolası kiralama hizmeti ile alanında fark yaratan firmalardan bir tanesi konumunda bulunuyor.

Yatalak hastalarda alt değiştirme aşaması hasta bakıcısı ve hasta yakını için ilk başta belirttiğimiz psikolojik problemlerin ortaya çıkmasını kolaylaştırıyor. Bu yüzden lazımlıklı hasta yatağı kullanımı bu problemin önüne geçmesine yardımcı oluyor.

Sadece bir kumanda yardımıyla hem kendinizin hem de hasta konforunu artırmak istiyorsanız sizde Emek Sağlık güvencesi ile sunulan birbirinden modern hasta yatağı veya hasta karyolası modellerini tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

             

Harita

Seçilmiş Şirketler

x