Ferden Ferda Plastik Elektronik Kozmetik

Ferden Ferda Plastik Elektronik Kozmetik

parfüm şişesi, boş parfüm şişesi, boş parfüm şişesi satın al, toptan parfüm şişesi, toptan parfüm şişesi satın al, losyon ve kolonya ve oda kokusu şişeleri, krem kavanozları, koku püskürtme, el köpüğü, sensörlü sıvı sabun makineleri.

Ferden Ferda Plastik Elektronik Kozmetik İç Ve Dış Ticaret Ltd. Şti 2009 yılından beri kozmetik ve temizlik ürünleri sektöründe aralıksız olarak faaliyetlerini sürdürmektedir

Firmamız Ankara genelinde parfüm üretimi yapan tüm büyük üreticilerin geneline yakın kısmına 2009 yılından beri ilk günkü aşkla ürün tedariki yapmaya devam etmektedir.

Firmamızın Başkent Ankara’da hizmet veriyor olmasının avantajı; Türkiye genelindeki küçük – büyük parfüm üreticilerinin mesafe ve ürün çeşidi avantajlarını kullanarak kolayca ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir adres konumuna getiriyor olmasıdır. Bu sebeple toptan parfüm şişesi satın almak için doğru yerdesiniz.

Stok maliyetleri açısından piyasanın ihtiyaç duyduğu her türlü ürünü ne yazık ki depolama şansımız olamamaktadır. Genelde sürümü olan ürünler stoka konularak özel ürünler sipariş ile temin edilebilmektedir.

Ürün çeşitliliği açısından son yıllarda farklı parfüm şişe modelleri yanında krem kavanozları, losyon ve kolonya şişe modelleri ve oda kokusu şişe modelleri ile farklı bir boyuta gelmiştir.

Bir çok değişik kozmetik ürün ambalajlarının yanında uzun yıllardır üretimini yaptığımız

  • Koku püskürtme makineleri
  • El köpüğü makineleri
  • Sensörlü sıvı sabun makineleri üretimimizde devam etmektedir.

Bu ürünlerle ilgili her türlü müşteri taleplerini toptan parfüm şişesi satın almak ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.

Ferden Ferda Plastik Elektronik Kozmetik İç Ve Dış Ticaret Ltd. Şti olarak hedefimiz müşteri taleplerini hızlı ve sorunsuz olarak yerine getirmektir.

  •  
  • Sektördeki temel amacımız kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
  • Müşterilerimize karşı net açık bir tavır sergileyerek uzun vadeli karşılıklı ticari menfaatleri göz önünde bulundurarak kalıcı bir iş birliğini tesis etmektir.
  • Müşteri talepleri mevcut stoklardan karşılanamazsa bile istenen ürünlerin nereden ve nasıl temin edilebileceği konusunda destek sağlamaktayız.
  • Sektörümüzdeki yeni ürün tasarımında da mevcut tecrübelerimizi karşılık beklemeden paylaşmaya hazırız.
  • Yeni parfüm şişesi tasarımı ve üretimi konusunda kalitesini ispat etmiş firmalarla işbirliği yapmaktayız.

İletişim Bilgileri


Harita

Seçilmiş Şirketler