GYMini Cimnastik Salonu

GYMini Cimnastik Salonu

Sizin çocuklarınız, bizim çocuklarımız. Çünkü onlar hepimizin geleceği. Arzuladığımız geleceği oluşturmalarını sağlamak için çocuklarımızı zihinsel, fiziksel, ruhsal ve sosyal yönden en iyi şekilde geliştirmek bizlerin de sorumluluğu. Biz, bu sorumluluğu hissederek yola çıktık.

GYMini;

  • Çocuklarımızı erken yaşta spor alışkanlığı kazanmaya ve ilerde sporu yaşam tarzı haline getirmeye teşvik etmek,

  • Çocuklarımıza zengin öğrenme deneyimleri yaşatarak onların koşma, atlama, sıçrama, sekme, yakalama, fırlatma, topa ayakla vurma gibi temel motor hareketlerini geliştirmek,

  • Çocuklarımızın, evde televizyon ve bilgisayar karşısında hareketsiz vakit geçirmelerini önlemek ve

  • Antrenör gözetiminde, teknik malzemelerin bulunduğu nezih bir ortamda enerjilerini boşaltmalarını sağlamak için var.

GYMini orta ve uzun vadede;

 

  • Önemli bir eğitim, sanat ve kültür merkezi olarak kabul edilen şehrimizde cimnastik sporunun gelişmesine katkıda bulunmayı ve

  • Anne-baba ve çocuğu bir bütün olduğu gerçeğinden hareketle, başta çocuklar olmak üzere tüm aile bireylerine sporu sevdirecek ve sporu eğlenceli bir aktivite olarak benimsetecek tümleşik bir yaşam merkezi oluşturmayı amaçlamaktadır.

GYMini Cimnastik Salonu yönetim ekibi olarak biz, akademik camiadan aldığımız eğitim kültürünü ve formel işletmecilik alt yapısını, Cimnastik Federasyonu idari kademesinde edindiğimiz tecrübe ve entelektüel sermaye ile birleştirdik. Salonumuzun teknik altyapısı ve ekibimiz, cimnastiğe emek vermiş deneyimli antrenörler ve akademisyenler tarafından desteklenmektedir.

İletişim Bilgileri

             

Harita

Seçilmiş Şirketler

x