Majeste Çanta

Majeste Çanta
Çanta modelleri denilince akla ilk gelen çapraz çanta,omuz çantasıkol çantasısırt çantasıabiye çanta ve portföy çantalar bir bayanın günlük yaşantısında içine her şeyini atabildiği vazgeçilmez parçasıdır. Majestecanta.com da modellerini seçerken modayı zamanında takip edebilmeniz ve uygun fiyata dilediğiniz çantayı bulabilmeniz için özel çalışmalar yapmaktadır. Özetle bayan çanta modelleri ve fiyatlarından bahsedecek olursak; Bayan ÇantaBayan Sırt ÇantasıÇapraz ÇantaAbiye ÇantaPortföy ÇantaBayan CüzdanıErkek ÇantaValiz ve BavullarNotebook-Laptop ÇantalarıTelefonluklar olarak kategorilere ayırmamız gerekir. Bizde bu kategoriler de hizmet vermekte müşterilerimize her çantayı değil: Kaliteli, Rahat ve Şık, Uygun Fiyat garantisini sağlayacak çanta modellerini satışa sunmaktayız.
 
Bayan Çanta Modellerinde; Taşlı çantapüsküllü çantaderi çantakot çanta, yıkanmış çanta ve hobo çanta modelleri ürün türüne ve kullanım tercihine göre çanta modellerinde alt kategorileri oluşturmaktadır. Renk tercihlerinde ise siyah, bordo, taba renk çantalar her zaman en çok tercih edilenlerdir. Çanta da markalarda ise ülkemiz de mimoza çanta, matmazel, gavello, sellini, rosa, arcadia, Queen Elizabeth, Desan ve Mçs önde gelmektedir. Dönemsel olarak majestecanta.com' da bir çok markayla çalışmakta beğenilerinize sunmaktadır.
 
Bayan Sırt Çantası ise gerek kullanım rahatlığı, gerekse günlük yaşantımızda hem öğrencilere hem de rahatı seven bayanlara geniş fiyat aralığında kaliteli sırt çantalarını sunmaktadır.
 
Abiye ve Portföy Çantalar kategorimizde özel gün ve gecelerde kıyafetlerinizle çok kolay kombin yapabileceğiniz çeşidi sizlere sunmaktayız. Abiye çanta da; siyah, rugan, taşlı çantalar çok tercih edilmektedir. Bizde cluth(el) çanta, portföy çanta ve abiye çantaları geniş renk seçeneğiyle zamanın ve modaya uygun şekilde özenle çalışarak seçmekteyiz.
 
Majeste Çanta' dan yapacağınız alışverişlerde içiniz rahat olsun. Çünkü biz; mağazalarımız da müşterilerimiz tarafından ilgi gören ürünleri online olarak internette satışa çıkarıyoruz. Sipariş verdiğiniz ürünlerinizin kontrolü tecrübeli ekip tarafından kontrol edilerek paketlendikten sonra kargoya teslim ediliyor. Siparişleriniz aynı gün stoktan kargoya veriliyor.
Online Çanta Sitesi

İletişim Bilgileri


Harita

Seçilmiş Şirketler