mesa kimya

Mesa kimya endüstriyel kimyasal üretimi yapmaktadır. türkiye sanayisine ve endüstrisine hizmetin yanında aynı zamanda türkiyenin birçok resmi kurumunada kimyasal satışı yapmaktadır.

Su ısıtma ve soğutma sistemlerine kireç sökücü  ürünler kireç çözücü kirec sokucu, kirec cozucu, kireccozucu, kirecsokucu, lime remover, ürün gruplarını üretir.

makine üretim sektörüne, metal sektörüne ve çalışan sanayideki yağların temizlenmesi için yağ sökücü, yağ çözücü, yag sokucu, yag cozucu, yagsokucu, yagcozucu, oil remover gibi ürünleri ve çeşitlerini üretir.

Yine metal sanayine metal veya saç üzerinden pas sökücü, pas çözücü, pas sokucu, pas cozucu, passokucu, pascozucu, rust remover, gibi çeşitli ürünler üretmektedir.

tekstil, hazırgiyim ve kumaşçılık sektörüne leke sökücü, leke çözücü, leke sokucu, leke cozucu, lekesokucu, leke cozucu, stain remover, ürün çeşitlerini su bazlı ve solvent bazlı olarak üretmektedir.

Metal plastik ve boya sanayine hatalı boyaların sökülmesi veya eski boyaların sökülmesi için boya sökücü, boya çözücü, boya sokucu, boya cozucu, boyasokucu, boyacozucu, paint remover ürünlerini ve çeşitlerini daldırma, püskürtme veya jel boya sökücüler üretmektedir.

endüstriyel hijyen grubunda ise bulaşık sıvısı, genel temizlik sıvısı, bulaşık makineleri ürünleri gibi mutfak grubu ve cilt hijyeni grubundan sıvı sabun, el sanunu, endüstriyel sabun, el deterjanı, el sıvısı, sıvı sabun, soap ürünlerini ve çeşitlerini üretmektedir.

Metal ve makine üretim sektörü için Metal yüzey hazırlayıcı ve fosfat kaplayızı ürünler ve çeşitleri üretilmektedir. sanayi için Ağır Yağ sökücüler üretim kategorimiz içindedir. elektrik ve enerji bakımları elekriksel motor temizleyiciler elektriksel solventler üretim yelpazemiz içindedir. mobilya üreticileri için mobilya temizleme solveti endüstrideki açık olan zararlı solvenlerin yerine doğal solvent hava ve karayolları için buz çözücü, önleyici, de icing Anti icing sıvılarının üretim ve satışı yapılmaktadır.

mesa kimya olarak üretim yaptığımız başlıca ürünlerin bazılarıdır.

İletişim Bilgileri


Harita

Seçilmiş Şirketler

x