Net Sayım Stok ve Envanter Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.

Net Sayım Stok ve Envanter Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.

Geçirdiği değişimin ardından bugünkü yapısına kavuşan Net Sayım, stok ve envanter sayımı konusunda profesyonel çözümler üretiyor. Net Sayım sektörde edindiği tecrübeyi, yenilikçi yapısıyla birleştirirerek müşterilerine etkin bir sayım hizmeti sunuyor.

Faaliyet alanlarımız arasında periyodik ve ani sayım hizmetleri, sayım planı belirlenmesi, müşterinin taleplerine göre yapılan sayım hizmetinin raporlanması, sayım sonuçlarının karşılaştırılması ve envanter sayımı yer alıyor.

Net Sayım, sektör ayırt etmeksizin portföyünde bulunan gıdadan medikale, perakende mağazacılıktan toptan satış dağıtım sektörüne kadar geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veriyor.

Profesyonelliği bir kimlik haline getiren Net Sayım, stok sayım alanındaki tecrübesini kalite standartlarıyla da güvence altına almayı hedefliyor.

 

Profesyonel Stok Sayım

Ticari program kullanarak stoklarını kayıt altına almış birçok işletme, stoğundaki envanterin durumunu tespit etme ihtiyacı içine girer. Peki nedir stok sayımı? En basit haliyle stok sayımı, bir işletmenin elindeki envanterin nitelik ve nicelik bakımından fiziksel sayımının yapılmasıdır.

Stok sayımı ne işe yarar ?

Stok sayımı; işletmelerin sahip oldukları envanterin özelliklerini tanımasını, kayıtlarla fiziksel stok arasındaki farklılıkların tespit edilmesini, stokların kontrolünü ve yönetimini sağlar.

Bir işletme sahip olduğu stok ve stok hareketleri hakkında detaylı bilgi sahibi olursa çalınma, hasarlı stok ve eskiyen ürün gibi sorunları kolayca tespit edebilir. Fiyatlandırma, satış ve geliştirmeyle ilgili elindeki stokla uyumlu kararlar alabilir. Stok sayımından çıkacak performans ipuçları sayesinde, kurumsal hedeflerle ilgili değerlendirme yapabilir.

Stok sayımı işletmenizin dünü, bugünü ve yarını hakkında fiziksel koşullara bakarak bilgi sahibi olmanızı sağlar. Stok sayımı konusunda alacağınız profesyonel destek sayesinde siz de bu bilgiden mahrum kalmayın! İyi bir sayım şirketi size yüksek oranlarda sayım doğruluğu vermek zorundadır, şirketimiz üstlendiği bütün sayım projelerinde müşterilerine bu taahhüdü verir.

İzzetpaşa mah. Yeniyol cad. No: 14/11 Kat:5 Şişli / Istanbul

İletişim Bilgileri

             

Harita

Seçilmiş Şirketler

x