Star Elektrik Elektronik Uydu Sistemleri

Star Elektrik Elektronik Uydu Sistemleri

STR Star Elektronik Uydu Sistemleri, Ankara'nın Keçiören, Çankaya,Altındağ, Yenimahalle, Çubuk, Etimesgut, Mamak, Pursaklar ilçelerindebireysel ve merkezi uydu sistemleri, güvenlik ve alarm sistemleri, akıllı evve görüntülü diyafon sistemleri, elektrik tesisatı alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Müşterilerimize en iyi hizmeti, kaliteli Ankara'nın Keçiören, Çankaya, Altındağ, Yenimahalle, Çubuk, Etimesgut, Mamak, Pursaklar ilçelerinde bireysel ve merkezi uydu sistemleri, güvenlik ve alarm sistemleri, akıllı ev ve görüntülü diyafon sistemleri, elektrik tesisatı alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Çanak anten, uydu alıcısı arıza ve tamiri, uydu, kurulum,çanak anten montajı ve ayarı, uydu kurulumu ve frekans güncelleme, çanak montajı ve ayarı, çanak anten ayarı, çiftli ve çoklu Lnb montajı, Lnb değişimi, merkezi uydu sistemleri kurulum ve montajı, apartman ve site uydu sistemleri kurulum hizmetleri vermekteyiz.

Uydu cihazınızdan receiverden en yüksek performansı almanız için tüm işlemleri yapmaktayız. Daima güler yüzlü hizmetimizle yüksek müşteri memnuniyeti hedeflemekte ve ‘’Profesyonel servis, müşteri dostu’’ sloganımızla müşteri odaklı çalışmaktayız. Uzman personellerimiz güvenlik kamerası montaj ve tamiri, güvenlik kamerası ayar, yer değiştirme ve kurulumu, Audio, Netelsan marka diyafon sistemleri tamir ve montajı ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız. İşlerinizi ekonomik fiyat garantisi altında yapmakta ve söz verdiğimiz sürede teslim etmekteyiz. 

Duvara Plazma LCD TV montaj ve sökme, Plazma ve LCD televizyonunuzu duvara profesyonel biçimde monte etmekteyiz.Rahat bir biçimde TV izlemek istiyorsanız 0 543 660 10 21 Nolu Çağrı hattımızdan bize çok kolay ulaşabilirsiniz. Ayrıca güneş enerjisi sistemleri montaj, tamir ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için 0 543 660 710 21 çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, haftanın her günü taleplerinizi iletebilirsiniz.Pazar günü de çalışmakta ve teleplerinize cevap vermekteyiz.

İletişim Bilgileri


Harita

Seçilmiş Şirketler

x