YG Emlak

YG Emlak

Biz uluslararası alanda faaliyet gösteren bir Aile Firmasıyız .

Firmamız Mimarlık, İnşaat, Restorasyon, Emlak ve Turizm alanlarında faaliyet göstermektedir .

Merkezimiz Akdeniz’in incisi Alanya’da bulunmaktadır .

Yurt dışında kendini güvenilir işinde profesyonel olarak kanıtlamış Emlak şirketleri ya da özel şahıslarla birlikte çalışıyoruz .

Çalışma alanlarımızı Türkiye’nin Akdeniz ve Ege kıyılarında yoğunlaştırıyor, Ancak Türkiye’nin başka bölgelerindeki Emlak ihtiyaçlarınız ve sorunlarınız için de yardımcı olmaya hazırız .

Müşterilerimizin memnuniyeti en değerli önceliğimizdir .

Amacımız sizin arzularınıza uygun en iyi yatırımınızı yapmaya yardımcı olmak, Otel, Villa, konut, iş mekanı ya da istediğiniz Arsayı, Araziyi bulmaktır .

İster şehir merkezine ve plaja yakın küçük bir apartman dairesi olsun, isterseniz harika manzaralı lüks bir Villa olsun YEĞİN GROUP Ailesi güler yüzlü personeli ve eşsiz hizmetiyle daima size yardımcı olacaktır .

Başlangıç araştırmalarından tapu ve kontrat imzalanması aşamasına kadar her türlü konuda size yol gösterecek ve yardımcı olacaktır .

Başarımızın sırrı müşterilerimize sunduğumuz kapsamlı ve nitelikli Hizmette gizlidir, Uzmanlık, uyum, süreklilik ve karşılıklı güven gibi geleneksel değere bağlı olarak çalışıyoruz, Emlak, inşaat, Turizm Sektöründe Hizmet vermekten gurur duyuyoruz .

Size yılın 365 günü geniş bir hizmet sunuyor ve Gayrimenkul yatırımlarınızda güvenilir, bilgili, ciddi bir kılavuz olmak istiyor, her türlü yardımı yapmaya bekliyoruz .

Biz Bir Aile Firmasıyız, Kaliteye, Hizmete ve Müşterilerimize Dikkat Ederiz .

Saygılarımızla.

YGemlak

İletişim Bilgileri


Harita

Seçilmiş Şirketler